Adana Ehliyet Kursları içinde en uygun Adana sürücü kursları ödeme planı ve kaliteli eğitim alma imkanı için sizleri sürücü kursumuza davet ediyoruz. Adana Sürücü Kursu Cadde MTSK'ya uğramadan önce yandaki menüde yer alan Online Ön Kayıt Başvurusuna tıklayarak ön kayıt avantajlarından faydalanabilirsiniz. Uygulama dışındaki diğer derslerimizde ferah ve aydınlık sınıflarda projeksiyon cihazlarıyla görsel eğitim verilmektedir. İki hafta süren bu eğitimin ardından direksiyon eğitimlerimiz başlar. 2018 yılına kadar yaklaşık olarak 20.000 kişi bizden aldığı eğitim ile ehliyet sahibi olmuştur. Başarılı kadromuz sayesinde imtihan sonuçlarının ortalaması %95 seviyelerindedir. Klasik kurs ortamından uzak, ticari kaygılardan arınmış olan kursumuzda trafik canavarı değil, trafik kural ve davranışlarını hem yasal hem de ahlaki bir görev olarak benimseyen sürücüler yetiştirmek misyonu ile hizmetlerimizi 2000 yılından beri sürdürmekteyiz. Bizi seçmeniz için bir çok sebep var. Zaten kursumuza katılan ve ehliyetini alan 10 kişiden 9'u bizi arkadaşına tavsiye ediyor. Bundan sonraki hedefimiz 10 da 10 yapmak.

  • Ödeme Planı : Bütçenize uygun ödeme planı.
  • Alanında Uzman Kadro : Bilinçli sürücüler yetiştirmek amacı ile eğitimler, profesyonel ve konularında uzman kadro eşliğinde verilmektedir.
  • En İyi Başarı Yüzdesi : Özgüveni yüksek, başarılı ve trafikte güvenli araç kullanan sürücü adayları yetiştirip %90 Başarı Oranı sağlıyoruz.
  • Kolay Ulaşım : Devlet Bahçeli (Kenan Evren) Bulvarı üzerinde bulunan kursumuzun önünden çok sayıda ulaşım aracı geçmektedir.
  • Hoca Seçimi : Seçiminize göre alanında uzman Bay - Bayan Direksiyon Geliştirme Eğitmenlerinden ders alma imkanı.
  • Güzergah Seçimi : Direksiyon geliştirme yada ileri sürüş teknikleri eğitimi alan sürücünün ihtiyaç ve isteğine göre güzergah belirlenebilmektedir.
  • Online Ön Kayıt İle Başvuru Avantajı : Sitemiz üzerinden online kayıt başvurusunda bulunan kursiyerler online kayıt avantajlarından faydalanabilmektedir.

Bilinçli Sürücü, Kazasız Gelecek İçin Cadde Sürücü Kursu

Tüm Hakları Saklıdır © 2024 | AdanaCaddeSurucuKursu.com
Tasarım Kodlama Hepsi Adana