Cadde Sürücü Kursu diğer tüm özel eğitim kurumları gibi Milli Eğitim Bakanlığı'nın denetimi ve gözetimi altındadır. Eğitimlerimiz 21 kişilik, bilgisayar ve projeksiyon destekli ferah dersliklerde, genç ve uzman kadro ile profesyonel bir yaklaşımla verilmektedir. Sürücü Kursumuzda A1, A2, ve B Sınıfı manuel ve otomatik vitesli araçlar için ehliyet eğitimleri verilebilmektedir.

Sürücünün deneyimini arttırmak, şehiriçi tecrübe edinmesini sağlamak, direksiyon hakimiyetini arttırmak ve sürücülüğünü geliştirmek amacı Direksiyon Geliştirme Dersleri de verilmektedir. Verdiğimiz ehliyet sınıfı eğitimleri de aşağıda listelenmiştir.

B SINIFI EHLİYET BELGESİ Otomobil ve kamyonet kullanacaklara verilir. Belge sahibi, B sınıfı ehliyet ile M, B1 ve F ehliyet sınıflarına tabii araçları da kullanılabilir. B manüel ehliyeti olan B Otomatik kullanabilir, B otomatik ehliyeti olan B manüel kullanmak için fark başvurusu yapmalıdır.
A SINIFI EHLİYET BELGESİ A Motosiklet Ehliyet Belgesi; Gücü 35 KW’ı ve gücünün ağırlığına oranı 0,2’yi geçmeyen, sepetli veya sepetsiz iki tekerlekli motosikletler ile gücü 15 KW’ı geçmeyen üç tekerlekli motosikletleri kullanacaklara verilir.
A1 SINIFI EHLİYET BELGESİ A1 Motosiklet Ehliyet Belgesi; Silindir hacmi 125 CC, gücü 11 Kw. ve gücünün ağırlığına oranı 0,1’i geçmeyen, sepetli veya sepetsiz iki tekerlekli motosikletler ile gücü 15 Kw’ı geçmeyen üç tekerlekli motosikletleri kullanacaklara verilir.
A2 SINIFI EHLİYET BELGESİ A2 Motosiklet Ehliyet Belgesi; Gücü 35 KW’ı ve gücünün ağırlığına oranı 0,2’yi geçmeyen, sepetli veya sepetsiz iki tekerlekli motosikletler ile gücü 15 KW’ı geçmeyen üç tekerlekli motosikleri kullanacaklara verilir.

Bilinçli Sürücü, Kazasız Gelecek İçin Cadde Sürücü Kursu

Tüm Hakları Saklıdır © 2024 | AdanaCaddeSurucuKursu.com
Tasarım Kodlama Hepsi Adana